Kawały o spawaczach

Na ten nieco krótszy tydzień pracy oraz dobry początek nowego roku, przedstawiamy kilka żartów o spawaczach 🙂

Czerwony Kapturek na rowerze

Czerwony Kapturek jedzie przez las na rowerze, aż nagle spotyka wilka. Zwierz pchnął dziewczynę na ziemię i złamał rower. W tym czasie myśliwi szli tą samą ścieżką. Zmusili wilka do naprawy roweru. Następnego dnia wydarzenie to powtórzyło się. I znowu dobrzy łowcy stanęli za dziewczyną. Ponownie szary bandyta musiał naprawić rower. Czerwony Kapturek przybywa w końcu do swojej babci i pyta ją: „Babciu, babciu! Dlaczego masz takie czerwone oczy?”. Kobieta odpowiada: „Od spawania, wnuczko”.

O pingwinie-spawaczu

Wchodzi facet do baru, a tam przy ladzie siedzi pingwin, przed nim szklanka, w szklance 100ml wódki. Nielot wypija jednym haustem alkohol, dziękuje, płaci i wychodzi. Facet pyta się barmana:
– Panie barman, co to było? Przecież to prawdziwe cudo?!!
– E tam. Jakie cudo, panie…?
– No, ale jak to…? Pingwin, przy barze, „setka wódki”, płaci, dziękuje?
– Normalnie, zwykły pingwin, o tu, niedaleko na budowie robi jako spawacz.
– Panie, ja jestem właścicielem cyrku! Ja go muszę zatrudnić!
– To wpadnij pan jutro – mówi barman. – Pingwin jest tutaj codziennie praktycznie o tej samej porze, to se pan z nim pogadasz.
Facet przychodzi następnego dnia – rzeczywiście pingwin siedzi przy barze, przed nim na ladzie szklanka z wódką.
– Panie, ja w życiu czegoś takiego nie widziałem – mówi podniecony facet do pingwina. – Ja jestem właścicielem dużego cyrku! Ja chcę pana zatrudnić.
– W sumie, to mogę dla ciebie pracować – pingwin spokojnie spojrzał na gościa i przechylił szklaneczkę. -Tylko na ch*j ci spawacz w cyrku…?

I na deser – dwa krótkie dowcipy o spawaczach

Rzadkim zjawiskiem jest zdjęcie spawacza, na którym widoczna jest jego twarz, ponieważ każdy z nich na widok lampy błyskowej automatycznie zakłada maskę.

Do pewnej europejskiej fabryki przybyli chińscy uczniowie szkoły zawodowej. Czego nauczyli pracujących tam spawaczy? Jeść sushi, przy użyciu dwóch elektrod.


Źródło: pol.mainstreetartisans.com, kawaly.ninja

Dodaj komentarz